Tip na darčeky pre vaše polovičky

 In Produkty, Tipy a triky

Made by Jasika

Krásne šperky a doplnky vyrábané technikou Soutache. Táto technika bola známa už v starovekej Číne, používala sa na dokončenie okraja oblečenia, zakrytie švu. Dôležitou súčasťou tejto techniky sú úzke,ploché a farebné stužky, ktoré sa tvarujú ich zošívaním. Šperk je vytvorený zo zošitých stužiek, resp. vlákien zdobené rôznymi kamienkami a korálkami. Dá sa ňou vytvoriť nekonečne veľa tvarou a veľkostí, veľkou výhodou takýchto šperkov je, že aj napriek rozmerom sú veľmi ľahké na nosenie. Každý šperk si Jasika navrhuje a vyrába sama.

ZUZU

Štrikované a háčkované vecičky od ZUZU potešia každého, dokonca aj pánov. Nákrčníky, hrejivé ponožky, šály, rukavice, motýliky a mašle, brošne, dokonca aj svetríky. Čokoľvek Vám napadne. S oboma kočkami sa dá dohodnúť podľa potreby. Keďže práca nejakú dobu trvá, neváhajte ich kontaktovať čím skôr, aby ste stihli Vianoce 🙂

 NFASHION

Ak by ste chceli poradiť trocha viac, a zistiť čo práve letí, určite zablúďte aj na blog NFASHION. Blog vznikol v júni 2012. Nakoľko sa autorka o módu zaujíma veľmi dlho, bol to jedinečný spôsob ako sa aj popri škole venovať svojmu hobby. Okrem noviniek z módneho sveta, tipov na kozmetické produkty ponúka najmä výber toho najlepšieho, čo v našich obchodoch s oblečením nájdete. Autorka Nina uverejňuje aj svoje vlastné outfity a stylingy, ktorých hlavným cieľom je inšpirovať. To je často na nezaplatenie. Pridajte sa k pevnej základni jej fanúšikov a inšpirujte sa tiež.

Viete o nejakých šikovných ľuďoch aj vy? Podeľte sa s nami!

The following two tabs change content below.
Owner of Gentlemen's interested in men fashion & online marketing!
Recommended Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search