Slnečné Okuliare – Do’s & Don’ts

 In Názory, Tipy a triky

Veľa pánskych doplnkov má svoje štandardy a pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Slnečné okuliare nie sú výnimkou. Pozrime sa na ne:

1. Nehľaďte do slnka!

Toto by mal vyriešiť zdravý rozum. Nezáleží na tom, či je zatmenie slnka alebo iný prírodný úkaz. Pozeranie do slnka je hlúpe, aj keď máte UV 400. Prosím nerobte to.

2. Nenoste okuliare v noci

Iba dva typy ľudí nosia okuliare v noci. Slepci alebo ľudia s veľmi citlivými očami (po operácii očí). Ak nespadáte do týchto skupín, treba odložiť okuliare po západe slnka.

3. Po vstupe dovnútra si okuliare zložte

Opäť platí to, čo v predchádzajúcom bode. Inak okuliare dolu. Nevyzeráte dobre, vyzeráte úplne naopak. Špeciálne, keď sa jedná o bar.

4. Investujte do okuliarov, ktoré vám idú k tvári

Je úplne jedno, aká to je značka alebo či sú v zľave a výhodne sa dajú kúpiť. Ak vám nesedia k vašej tvári, nekupujte ich! Myslite aj na to, že väčšina tvárí nie je symetrická, avšak slnečné okuliare áno. Takže chodte do optiky a nechajte si pomôcť.
Paul-Newman-wearing-a-pair-of-Acetate-Tortoise-Shell-Aviator-sunglasses-658x900

Aké slnečné okuliare by ste si mali teda kúpiť?

Toto nie je jednoduchá otázka. Koniec koncov, každý máme iný štýl. Dnes už nebudete vidieť príliš veľké rozdiely v kvalite medzi rôznymi značkami. Tiež môžeme povedať, že vyššia cena za značky ako Ray-Ban, Gucci, Fendi alebo Versace nie je vždy indikátor kvality. Platíme za značku a dizajn, nie kvalitu. Slnečným okuliarom sme sa venovali už viackrát. Pozrite si naše články a odpovedzte si na položenú otázku sami.

Ray-Ban-Aviators-627x900

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.
Owner of Gentlemen's interested in men fashion & online marketing!
Recent Posts
Comments
pingbacks / trackbacks
  • […] záležitosť a je nevyhnutné mať vo vlastníctve viacero druhov. Nezabúdajte však, že slnečné okuliare plnia predovšetkým ochrannú funkciu a chráňte si […]

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search