Prvá slovenská charitatívna Jazda Gentlemanov dopadla nad očakávania

 In Zaujímavosti

Prvá slovenská charitatívna Jazda Gentlemanov s oficiálnym celosvetovým názvom Distinguished Gentleman’s Ride 2015 dopadla nad očakávania. Charitatívne podujatie sa konalo vo viac ako 410 mestách sveta a tento rok sa prvýkrát zapojila i Slovenská republika. Spoločne tak vo viac ako 80 krajinách sveta vyrazilo do ulíc približne 36 tisíc gentlemanov na štýlových motocykloch a vyzbieralo sa 2,25 miliónov dolárov na podporu výskumu a liečby rakoviny prostaty. Za Slovensko sa zúčastnilo 85 jazdcov a vyzbieralo sa približne 1000 Eur.

Slovenská Jazda Gentlemanov sa konala tak ako vo všetkých krajinách, uplynulú neďelu 27.9.2015. Elegantní páni a pôvabné dámy vo veľkom štýle prešli ulicami Bratislavy na svojich motocykloch, šírili radosť a zábavu a povzbudili tak všetkých mužov, aby sa starali o svoje zdravie. Podujatie sa začalo o 10.00 hod pred reštauráciou Aušpic, na Viedenskej ceste. O 12.00 hod vyrazilo viac ako 85 jazdcov na spanilú jazdu smer Devín a cestou naspäť pred reštauráciu Aušpic prešli centrom Bratislavy.

Jazdu v Bratislave organizovala moto komunita Caferacers.sk, ktorá spája nadšencov klasických štýlov motocyklov. Dúfame, že aj Vy ste finančne prispeli na jednotlivých jazdcov a podporili túto skvelú myšlienku.

Fotografie z akcie:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 14 23

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.

Ondrej

Some people see things as they are and ask - why? I dream of things that never were and ask - why not?

Latest posts by Ondrej (see all)

Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search