Pánske športové sako na mieru – nevyhnutnosť každého džentlmena

 In Zaujímavosti

V živote každého chlapa príde obdobie, kedy ako mladý chalan príde do obchodu a vyberie si svoje prvé sako. Zvyčajne to býva na maturitu.

Sú takí, ktorí sa nad tým vopred zamysleli a vošli dnu s približnou predstavou farby, ktorú by si na seba v pamätný deň chceli obliecť. Iným to je skrátka jedno a zvolia si ako 90% ostatných klasickú čiernu. O tých však tento článok nie je.

Prvej skupine sa však toto nakupovanie páčilo. Nevybrali si čiernu farbu, išli po niečom inom a snažili sa odčleniť od väčšiny. Do obchodu sa po nejakom tom čase vrátili, teraz už ako muži a povedali si, že tento krát chcú tak trochu niečo iné. Rozhodli sa vybrať si športové sako a to rovno šité na mieru.

Priemer ich jednoducho nebaví, chcú byť o stupienok vyššie. Kvalita, pohodlnosť, zvýšená šanca, že v spoločnosti nestretnú nikoho iného v tom istom ako oni, to všetko v nich vyvoláva pocit, kvôli ktorému sa rozhodli pre sako na mieru.

Športové sako – neformálne, pohodlné a zároveň elegantné

sako

Uvažujete podobne aj vy? Rozmýšľate, prečo by ste si mali vybrať práve športové sako?

Pointou športového saka je obliecť sa štýlovo bez veľkej námahy. Predstavuje spojenie neformálne pohodlného a zároveň elegantného oblečenia, ktorým nikoho neurazíte, naopak budete pôsobiť sympaticky v každej situácii. Športové sako sa hodí do bežného dňa práci i do bežnej spoločnosti svojich priateľov.

sako

História športového saka

Pre zaujímavosť, história športového saka siaha až do 19. storočia, kedy aristokrati potrebovali oblečenie, v ktorom by sa cítili pohodlne počas spoločenských aktivít, pri ktorých sa mohli trochu zapotiť, ako boli napr. jazda na koni alebo lukostreľba.

Výsledkom bolo športové sako – vďaka vzorovaným tkaninám bolo vhodné do bežného dňa, čím sa odlišovalo od bežného saka.

Vďaka štýlovému vzoru a pohodlnosti je toto oblečenie neuveriteľne všestranné, bez ohľadu na príležitosť, typ tela alebo oblečenie. Pokiaľ zo svojho šatníku vyberiete džínsy a košeľu, máte všetko čo potrebujete. Je to naozaj tak jednoduché.

V salóne suits by ĎURKA® vám s vašim prvým športovým sakom na mieru radi pomôžu.

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.
Owner of Gentlemen's interested in men fashion & online marketing!
Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search