Páni, nebojte sa nosiť motýlika

 In Produkty, Tipy a triky

Dnes sa nosí naozaj všade. Vidíte ho ako sa stal hitom u každého typu chlapa. V kancelárii, v krčme, reštaurácii, v divadle, na formálnych stretnutiach ako sú bankety a svadby. O čom je reč? No predsa o motýlikoch.


IMG_4603aa

Dnes už nie je takmer vôbec potrebné poznať umenie viazania si motýlika, hoci toto patrí k základným zručnostiam muža, ktoré by mal mať za cieľ sa v živote naučiť. Napriek tomu existuje celá škála alternatívnych spôsobov viazania, ktoré Vám, páni, uľahčia život. Z pôvodných bavlnených klasík a často používaného „paisley“ vzoru, smerovala evolúcia motýlikov až ku použitiu vlny, dreva, plastu, polesteru či nylonu. Farbe a vzoru dnes už dáva fantázia voľnú ruku.

Ak ste však úplný nováčik v tejto téme, je určite potrebné nabrať trocha odvahy predtým, než si prvýkrát motýlika dáte pod svoj krk. Dale Olsen z Outlooks of Men o motýlikoch hovorí jasne: „Dnes môžeťe bodovať s motýlikom, riflami a športovým sakom, rovnako ako ho použiť s oblekom. Je to maličkosť, ktorá kompletne zmení Váš výzor a spestrí celkový look.“

V našom e-shope sme motýliky zaradili pred pár rokmi a ihneď sa začali tešiť veľkej popularite. Dovoľte nám ešte predstaviť, kto za ich výrobou stojí a aký je jeho príbeh.

woodfly

WOODFLY je tím zanietených priateľov, ktorí veria, že aj na Slovensku je možné vyjadriť svoj osobitý štýl a že sa dá aj k nám priniesť trend, hneď ako uzrie svetlo sveta. Drevený motýlik WOODFLY je určený pre tých, ktorí sú originálni, kreatívni, inovatívni, pre tých ktorí nemajú chuť plávať s davom, ale vo svojej podstate uznávajú tradície a je v nich aj kus hravého dieťaťa. Naviac drevo v sebe skrýva životný príbeh a v súčasnosti je to najnovšie používaný materiál módneho priemyslu. Stačí si vybrať správnu príležitosť, outfit a typ.

Každý jeden WOODFLY motýlik je s osobitým prístupom a láskou RUČNE opracovaný, až k jeho finálnej dokonalosti, čo v konečnom štádiu robí každý kúsok originálom. Používajú rýdzo slovenský materiál a ako správna Slovač, všetko robia veľmi poctivo.

0507-0375a

Pred nedávnom sme sa snažili zohnať kapesníky do saka a motýliky. Prišli sme na to, že je to niekedy až nadľudská úloha. Medzi tým sme sa však dali do reči s Martinom, ktorý nás oslovil s ponukou šiť pre nás motýliky. Spolupráca bola na svete a po pár pokusoch boli na svete prvé prototypy. Celá tvorba, výber látok a kombinácie farieb a materiálov nás začali veľmi baviť a tak vznikla aj fotka, ktorú vidíte vyššie. 

Neváhajte a začnite nosiť motýlika práve dnes!

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

 

 

The following two tabs change content below.

Ondrej

Some people see things as they are and ask - why? I dream of things that never were and ask - why not?

Latest posts by Ondrej (see all)

Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search