Oholená hruď je nuda. Takto vyzerá najnovší trend!

 In Zaujímavosti

Či už patríte k zástancom holenia mužských partií na tele alebo nie, stylistu Daniela Johnsona by ste rozhodne poznať mali. Ide totiž o celebritného kaderníka, ktorý majstrovské dielo vykúzli nielen na vašej hlave, ale i na hrudi.

Na úvod zopár ženských názorov na tému holenie.

Jaroslava (24): „Mne sa páčia muži, ktorí sa holia. Tvár, hruď, podpazušie, samozrejme intímne partie, to musí byť. Jediné, čo mi neprekáža, sú chlpaté nohy.

Karin (26): „Ten môj sa holiť odmieta a akceptujem to. Hoci sa mi napríklad oholená hruď na mužoch páči, určite sa s ním kvôli niekoľkým chlpom nerozídem.“

Kristína (27): „Muž bez chlpov je pre mňa ako dieťa. Správny chlap má byť zarastený. Aj pod pazuchami, aj na hrudi!

Hanka (31): „Strnisko na tvári ma občas pichá, oholené podpazušie môže, ale nemusí byť, avšak chlpy na hrudi považujem za nesmierne sexi!“

Spojenie dvoch značiek

Daniel Johnson patrí medzi uznávaných kaderníkov, ktorý sa už postaral o účes nielen mnohým známym spevákom, ale i hollywoodskym hercom a športovcom. Za  všetkých spomeňme mená, akými sú Ashley Cole, John Terry, Scott Parker a ďalší. Jeho umenie si pred časom všimla známa značka holiacich strojčekov Braun, Daniela oslovila s ponukou a čakala. Slovo dalo slovo a výsledkom je celkom zaujímavá spolupráca.

New York1 New York2 Stonehenge1 Stonehenge2 Sydney1 Sydney2 Foto2

Pri pohľade na Danielovu zručnosť je zrejmé, že holenie hrude posunul opäť o úroveň vpred a zároveň verejnosti dokázal, že strojčeky značky Braun si hravo poradia s každou výzvou. Pre obe strany šikovná reklama, čo poviete?

 

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy


The following two tabs change content below.
Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search