Najlepšie svetové pánske časopisy o móde

 In Lifestyle, Zaujímavosti

Náš blog sa snaží Vám byť pravidelnou inšpiráciou. Nikto však učený z jahody nespadol a vo svete existuje mnoho zdrojov inšpirácie pre každého muža. V tomto článku nájdete pár svetových pánskych časopisov, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo svet módy a trendov pre mužov ponúka.

ANOTHER MAN

AnOtherMan je namiešaným kokteilom tradičných moderných ikon s umením, hudbou, vkusnou a umeleckou módnou fotografiou a silnými slovami od kľúčových autorov módneho biznisu a kultúry. Časopis pre mužov, ktorí žijú svoj život s vášňou pre inteligenciu, luxus a zmysel pre dobrodružstvo.

another man

DETAILS

 Časopis Details je odvážny a osobitý časopis pre mužov, ktorí sú nadšení pre dobrodružstvo, štýl, hudbu, módu, šport, politiku, humor a populárnu kultúru. Každé číslo časopisu Details uspokojí všetky z týchto vašich vášní.

kanye_detailsmag1

ESQUIRE

 Kto by nepoznal Esquire? Časopis je preplnený módnymi radami, politickými komentármi a inteligentnými článkami pre úspešné muža. Medzi najznámejšie rubriky patrí “Desať vecí, ktoré neviete o ženách” a každoročné vydanie”Najsexi žena”.

esquire

FANTASTIC MAN

Je to módny časopis, ktorý je vedome v nemodernom štýle. Nenájdete vňom ultra lesklý papier, veľa reklám, ani duchoprázdny obsah. Namiesto toho časopis Fantastic Man uprednostňuje nenatieraný papier, decentné reklamy a príjemne nepredvídateľný napriek tomu presvedčivý obsah.

fantastic man

 GQ

Časopis GQ je napísaný pre mladých profesionálnych mužov. S témami o najnovšej pánskej móde, nových technických výdobytkoch a zábave časopis GQ udržuje vedomosti a rozhľad o trendoch moderného gentlemana aktualizované.

GQ

GQ STYLE UK

GQ Style UK je prémiová verzia pánskeho časopisu GQ. Poskytuje absolútne pokrytie pánskeho štýlu a kultúry. Vďaka svojmu unikátnemu dizajnu, najlepším fotografom a dobre oceneným autorom dosahuje GQ Style UK miliónové publikum rok čo rok.

GQ style uk

 HERO

Hero je rozdielny od vyššie uvedených časopisov: Je plný modelov, ktorí budú kráčať po prehliadkových mólach v nasledujúcich sezónach. Pracujú preň najtalentovanejší a najnovší fotografi z najväčších a najlepších svetových modelingových agentúr. Hero zostavil úžasné a kultové predstavenie toho dôležitého: tvárí zajtrajška.

hero

L´OPTIMUM

Všetko noviny pre mužov: reštaurácie, high-tech, kino, hudba, šport, správy a rozhovory s politikmi: Všetko o čo majú muži medzi 30-35 rokom záujem pokrýva l’optimum. Je to jediný high-endový pánsky mesačník vo Francúzsku.

loptimum

MEN´S JOURNAL

 Men´s journal ponúka články fitness, zdraví a cestovaní pre dobrodružných gentlemanov. Každé číslo tiež poskytuje praktické a informatívne rady ako kvalitne využiť svoj voľný čas.

Unknown

SID

SID je polročná pánska publikácia vychádzajúca v Londýne. Pokrýva všetky dôležité udalosti v oblasti kultúry, umenia, módy po celom svete. Predstavuje nové talenty súbežne so zabehnutými menami. Jeho cieľom je byť novým a sviežim sprievodcom módy a kultúry.

sid

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.

Ondrej

Some people see things as they are and ask - why? I dream of things that never were and ask - why not?

Latest posts by Ondrej (see all)

Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search