Muži a kávový peeling

 In Lifestyle

Kávu majú radi mnohí z nás – bez rozdielu muži aj ženy. Milujeme jej nezameniteľnú vôňu, sviežu chuť a schopnosť udržať nás v bdelom stave. Ale asi málokto myslí na kávu ako hlavnú ingredienciu kozmetických produktov. Prečo by sme si mali kávu dopriať aj v tejto podobe? A keď už používať kávu ako kozmetický prípravok, nie je to len záležitosťou žien? O opaku vás presvedčí kávový peeling MARK scrub.

Účinky MARK scrub

Kávový peeling MARK face and body je prírodný peeling vyrobený na Slovensku. Jeho hlavnou zložkou je káva robusta, okrem toho obsahuje aj hnedý cukor, morskú soľ, mandľový olej, kokosový olej a vitamín E. Správny pomer týchto ingrediencií vytvára neopakovateľnú kombináciu. Výnimočná je nielen jej vôňa, ktorá vás očarí hneď po otvorení balíčka, ešte dôležitejšie sú jej účinky. Tie sa prejavia v tom, že vaša pokožka bude vyčistená, vyživená a chránená.

Čistotu pokožky zabezpečí káva robusta, hnedý cukor a morská soľ. Tieto suroviny vďaka svojej štruktúre odstránia z pokožky všetko nežiadúce – odumreté alebo suché čiastoky kože, toxíny a aj rôzne drobné nečistoty. Vďaka kofeínu sa pokožka prekrví a zlepší sa cirkulácia krvi. Preto bude vaša pleť sviežejšia.

O ošetrenie a vyživenie pokožky sa postarajú mandľový a kokosový olej. Vpijú sa do pokožky a pokožka tak dostane potrebnú výživu a hydratáciu. Účinok týchto zložiek pocítite veľmi rýchlo, už po prvom použití bude vaša pokožka hodvábna a jemná a to bez upchávania pórov.

Ošetrenú a vyživenú pokožku treba chrániť, aby sa v tomto stave zachovala čo najdlhšie. To zabezpečí vitamín E. Tento antioxidant obnovuje štruktúru kože a chráni ju pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Muži a kávový peeling

Prečo je peeling aj mužskou záležitosťou

Aj vy sa teraz pýtate, či všetky tieto účinky nie sú dôležitejšie pre ženskú ako mužskú pokožku? Odpoveď je jednoduchá: čistiť, vyživovať a chrániť by svoju pokožku mali rovnako ženy aj muži. Veď aj mužská pokožka je počas dňa vystavovaná rôznym nástrahám a námahe. Či už teda máte za sebou dlhý deň v práci alebo náročný tréning, doprajte svojej pokožke starostlivosť v podobe kávového peelingu MARK face and body. Mužská varianta má príjemnú čokoládovo-pepermintovú vôňu. Pepermint prospeje vašim unaveným svalom a príjemne schladí rozpálenú pokožku.

Jemnosť a hebkosť vašej pokožky oceníte nielen vy, ale aj vaša partnerka. Navyše, scrubovanie je činnosť, ktorá sa najlepšie vykonáva vo dvojici. Tak prekvapte svoju partnerku neplánovaným relaxom a váš spoločný večer začnite scrubovaním.

Muži a kávový peeling

Viac informácií nájdete na www.markscrub.com, recenzie a fotky na Facebooku a Instagrame.

The following two tabs change content below.

Ondrej

Some people see things as they are and ask - why? I dream of things that never were and ask - why not?

Latest posts by Ondrej (see all)

Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search