Drevené motýliky

Drevené motýliky

Motýlik je symbolom elegancie a osvedčenou módnou stálicou, ktorá je známkou dobre oblečeného muža.

Pre tých, ktorí hľadajú niečo originálnejšie a pútavejšie, je teraz vo svete pánskych doplnkov k dispozícii nový štýl motýlika – drevené motýliky. Drevené motýliky sú novou verziou klasického doplnku. Je to určite kúsok, ktorý na vás bude vyzerať skvele a ktorý upúta ten správny druh pozornosti.

Začlenenie drevených motýlikov do Vášho osobného štýlu

Drevené motýliky sú skvelými kúskami a perfektne sa hodia k ležérnym outfitom alebo k elegantnejším outfitom, ktoré sa nosia v uvoľnenom prostredí.

Na drevených motýlikoch je naozaj zvláštne to, že sa dajú nosiť ako k veľmi ležérnemu outfitu, tak aj k obleku. Tým sa z nich stáva veľmi všestranný kúsok. Veľa ľudí ich preferuje na svojich neformálnejších či vintage svadbách, pracovných stretnutiach, kongresoch, rodinných oslavách a podobne.

Výhody nosenia drevených motýlikov

Drevený motýlik má niekoľko výhod, ako napríklad:

  1. FUNKČNOSŤ –  Nasadzovanie a manipulácia s nimi je veľmi ľahká. Nasadenie jedného trvá naozaj len pár sekúnd a nebudete sa musieť obávať, či je dobre uviazaný alebo nie. Vyhnete sa aj iným problémom s ktorými sa môžete stretnúť pri textilnych motýlikoch. 
  1. VYVÁŽENIE OUTFITU – Sú skvelým spôsobom, ako upraviť svoj outfit. Skutočnosť, že sú vyrobené z dreva, je zárukou toho, že budú vždy v správnom tvare, a preto vždy, keď si nejaký nasadíte, dodáte vášmu outfitu štruktúru a rovnováhu.
  1. BUDETE NEPREHLIADNUTEĽNÝ Drevené motýliky vyniknú. Keďže sú stále novinkou aj vo svete módy a chcete si obliecť niečo, čo vynikne, ale máte pocit, že už tu bolo všetko, drevený motýlik je určite originálny, ľahký a kreatívny spôsob, ako budete neprehliadnuteľný. Nenoste drevený motýlik, pokiaľ nechcete dostávať komentáre a spätnú väzbu od ľudí.
  1. BEZÚDRŽBOVÉ

 Drevený motýlik je skvelým módnym kúskom, pretože nevyžaduje veľkú údržbu. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a dokonale ošetrené.

Ako ich nosiť

Našťastie pre Vás existuje drevený motýlik pre kohokoľvek. Drevené motýliky prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach.

Povieme si aj pár inšpirácií k stylingu týchto doplnkov, ktorými sa môžete riadiť:

1. Vyberte si správnu farbu

Drevené motýliky môžu byť maľované alebo môžu mať jednoducho farbu dreva, z ktorého sú vyrobené. Nech už preferujete akýkoľvek štýl, ak chcete, aby si vás všimli, odporúčame vám nosiť motýlika, ktorý kontrastuje s vašou košeľou (svetlý motýlik na tmavej košeli alebo tmavý motýlik na svetlej košeli). Na druhej strane, ak preferujete jemnejší vzhľad, rozhodnite sa pre kúsok, ktorý sa farebne viac podobá vašej košeli.

Niektoré drevené motýliky majú tiež malú látkovú časť, o ktorej si myslíme, že by mohla slúžiť ako tretia farba vášho outfitu, čo je farba, ktorá sa objavuje najmenej a dopĺňa ostatné farby, ktoré máte na sebe . Uistite sa, že sa táto farba alebo hlavná farba potenciálneho vzoru vo vašom oblečení objaví ešte najmenej raz.

2.  Vyberte správnu veľkosť

Pokiaľ ide o doplnky? treba sa riadiť pravidlom, že by mali byť vždy primerané vašej veľkosti tela. Väčší muži by sa mali rozhodnúť pre väčšie doplnky, zatiaľ čo menší muži by mali nosiť menšie. Nosenie doplnkov, ktoré kontrastuje s veľkosťou tela, spôsobí, že budete vyzerať neprimerane a akoby ste mali oblečené oblečenie niekoho iného.

3. Nájdite správny tvar

Pre skvelý vzhľad by ste sa mali vždy ubezpečiť, že línie motýlika kontrastujú s vašimi črtami, aby ste dosiahli vyváženejší vzhľad. Ak máte okrúhlejšiu tvár, choďte do niečoho so špicatými uhlami; na druhej strane, ak máte tvár so špicatými črtami, vsaďte na plnší a guľatejší dizajn.