Gentlemen’s v Gramci

 In Lifestyle

Veľa z vás nám písalo, či je možné prísť si prezrieť naše náramky, či motýliky k nám do kamennej predajne v Trnave. V Trnave však máme iba sídlo firmy a pôsobíme zväčša v Bratislave. Vždy sme teda museli odpovedať, že žiaľ nemáme žiadnu kamennú predajňu. Odteraz sa však môžete prísť pozrieť na naše produkty a vychutnať si výbornú kávičku v kaviarni a predajni vinylových platní – Gramec. Dve muchy jednou ranou. Dobré nie? Pozrime sa teda spolu na zúbok Gramcu.

Prečo Gramec?

Gramec bol založený pre tri konkrétne dôvody. Pre našu potrebu mať kamennú predajňu platní, pre mladých umelcov aby mali priestor na zviditeľnenie sa a napokon pre Teba, aby si si mal kam sadnúť na fľašu vína v pokojnom prostredí za zvuku gramofónovej platne.

tumblr_nm4x1y98SW1u8xv7zo1_1280

Vinyly v Gramci

V priestoroch je vždy počuť hudbu hrajúcu z gramofónu. Okrem vizuálneho umenia sú dobre zásobení aj tisíckami vinylov, určených na predaj. Ak ťa zaujímajú platne, určite si pozrite aj ich e-shop s vinylmi. Natrafili sme aj na blogový článok 10 vecí, ktoré by ste nemali robiť s vinylom. Sú tam dosť zaujímavé veci, ktoré sme ani len netušili.

tumblr_nia0hv5Hj81s511rho1_500

Káva.Jednoducho.Výborná.

V Bratislave neochutnáte lepšiu kávu, než tú, ktorú vám spravia v Gramci. Prečo? Lebo kávu robia iba z kvalitných zŕn, ktoré sú pražené na Slovensku. Doprajte jednu sebe alebo pozvite kamaráta na šálku vymakanej kávy z Coffeein.sk. Nedávno organizovali Ochutnávku kávy, kde ste sa mohli dozvedieť rôzne fakty a zaujímavosti o pražení kávy a samozrejme ochutnať rôzne druhy.

tumblr_nl94mydwQN1u8xv7zo1_1280

V Gramci vedia, že piccollo neexistuje!17896_790851927659015_3706567237385104766_n

Nájdete tu aj polaroidy na predaj

tumblr_njvkrb2FLb1u8xv7zo1_1280

Kde nájdeme Gramec?

Neváhajte dlho a vyberte sa do Gramcu na kávičku a obzrite si naše náramky naživo

Panske budha naramky v Gramci

The following two tabs change content below.
Owner of Gentlemen's interested in men fashion & online marketing!
Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search