Gentleman a jeho sebavedomie

 In Lifestyle, Tipy a triky

Položím vám otázku! 

Bez názvu

Dokážete na ľudí pôsobiť sebaisto?

Definícia sebaistého človeka znie asi takto:

Sebaistý človek nemusí  nikomu dokazovať svoje kvality a robiť na niekoho dojem. Sebaistý človek jednoducho pôsobí ako magnet na ľudí a dokáže si ich pozornosť získať takmer okamžite. Mnohí muži nevedia správne pôsobiť na ľudí sebaisto, buď to preháňajú alebo podceňujú. Ak to je aj váš prípad, rozhodne by ste mali čítať ďalej.

Na to aby ste pôsobil sebaisto stačí málo. Je to veľmi jednoduché a spôsoby ako na to, ukážem práve teraz.

1.Udržujte očný kontakt

Čo myslíte, ako na vás asi tak pôsobia ľudia, čo udržujú očný kontakt?  Sebaisto. Znie to tak jednoducho, ale mnohým to robí veľký problém. Ľudia, čo nedokážu udržať očný kontakt vyžarujú neistotu, nedôveru a vyzerajú placho.

Ak si na začiatku nedokážete udržať očný kontakt natoľko silný, tak vám dám jednoduchý trik, ako to zmeniť. Skúste sa dotyčnej osobe pozerať medzi oči. Malo by to byť miesto niekde blízko očí.

2.Držte svoje ruky pod kontrolou

Áno, aj správna gestikulácia rúk pomôže k tomu, aby muž pôsobil sebaisto. Nie je dobre, keď nimi rozhadzujete. Vyzerá to smiešne, ako keď lietajú včely okolo a vy sa ich snažíte odohnať. Ak negestikulujete vôbec ani to nie je správne.

Tip ako správne gestikulovať:

Prestavte si okolo seba nejakú pomyselnú čiaru a nesnažte sa ju prekročiť. Nesmie byť príliš nízko, aby to nepôsobilo umelo a neprirodzene. Na druhej strane nemyslíte na čiaru, snažte sa byť uvoľnený.

3.Pracujte na svojom výzore

Nesúhlasíte so mnou a myslíte si, že podstatné je to čo máš vo svojom vnútri ? Máte pravdu je to veľmi dôležité, ale dôležité je tiež vyzerať dobre. Netvrdím, že sa máte obliekať podľa najnovšej módy, to nie, ale mal by si sa obliekať dobre a byť viac ako priemer.

Neviete čo na seba ?

Nechajte si poradiť od kamarátov, čo majú vkus alebo napíšte nám. Na našom blogu nájdete mnoho tipov, ako vyzerať naozaj dobre. Ženy mi dajú určite teraz za pravdu, že  dobré oblečený muž vyzerá neodolateľne.

4.Stojte si za tým, čo hovoríte

No nebuďte tvrdohlavý a nepresadzujte si svoje za každú cenu.

Veľmi dôležitá vec:  Poriadne si premyslite, čo poviete a až potom to povedzte. Ľudia si niekedy ani nepremyslia čo povedia. A výsledok ? Vyjde z nich totálna hlúposť.

Sú to 4 jednoduché kroky, ktoré zaručene pozdvihnú vaše sebavedomie a sebaistotu. Pretože to patrí k “výbave” každého gentlemena.

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.
Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search