Fuzy vs. brada. Poznáme nový trend!

 In Lifestyle, Zaujímavosti

Gentlemani naštartujte holiace strojčeky. Nastal čas zhodiť bradu a nechať vyniknúť váš plnofúz v plnej sile! To je presne to, čo spravili Chris John Millington a Jeff Buoncristiano minulý týždeň, keď šokovali celý svet! Presne tak, oholili si bradu, aby vynikli ich fúzy. Zdrodil sa takzvaný “beardstache”. Dokonca aj herec Jamie Doran, ktorý hral vo Fifty shades of Grey si “beardstache” osvojil.

Jamie-Dornan-Insta11 (1)

London Evening Standard vyhlásil beardstache za najhorúcejší letný trend, čo sa holenia týka! Sme svedkami veľkého zvratu v holení alebo je to len sezónna záležitosť? Koniec koncov, experimenty s bradov a rôznymi tvarmi brady, či fúzov sú jedným z benefitov nášho mužstva. Prečo to vlastne robíme? Pretože môžeme!

Chris-Millington-Insta5

Chris-Millington-Insta2

Londýnske noviny The Telegraph podpichli svet “Brada je mŕtva, nech žije beardstache“. Skutočne? Myslím, že to nie je také vážne, takže sa ukludníme páni. Leto je takpovediac nepriateľ brady a vskutku si nemyslím, že brady zmiznú z našich životov len tak. Naozaj si niekto myslí, že pár beardstache zmení kultúru brady? Asi ťažko! Podľa brady napríklad môžeme spoznať, čím sa človek živí!

Jeff-Buoncristiano-Insta1

Jeff-Buoncristiano-Insta2

Holenie (preboha len to nie!) alebo iba skracovanie môže byť strašidelné, skutočne sa toho zarastení muži boja. Čo ak náhodou skrátim až priveľmi? Chcem skutočne poctivo vypestovanú bradu dať preč? A podobne .. Beardstache je postoj, ktorý hovorí “Áno, skrátil som si to, ale nechal som si známku mužnosti nad hornou perou, aby som ti pripomenul, že som stále pán!” Aj keď to znamená odklonenie sa od tradičnej celej brady, nevzdalujeme sa až tak preč. Je tu stále ten “beard-ish” nádych a nie sme kompletne oholení.

Joel-Alexander-Insta1

Joel-Alexander-Insta3

Model Joel Alexander si získal vskutku veľkú pozornosť, keď pred dvoma rokmi prišiel na scénu so svojou bradou. Prvé fotky získali tolko likov a followerov až mu z toho skolaboval telefón. Nechal si však poradiť od jeho agenta, aby si oholil bradu. Spravil tak minulý týždeň a v ten deň stratil 8000 followerov na instagrame. Mal skúsiť radšej beardstache!

 

Páni moji! Čo teda? ako to bude? Dáte šancu bearstache, oholíte sa nakompletku alebo zostanete bradáči toto leto?

 

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy


The following two tabs change content below.
Owner of Gentlemen's interested in men fashion & online marketing!
Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search