Ako to vyzerá v Miláne počas kastingov na Fashion week?

 In Lifestyle, Zaujímavosti

Dnes trocha z cestovateľského súdka. Patrik je jeden z našich najnovších autorov. Má 24 rokov a pracuje ako model pre agentúru  MIX MODEL MANAGEMENT, ktorá sídlo v Bratislave. Vďaka nej sa dostal do sveta modelingu. Modelom je už niečo cez 2 roky. Miláno bolo jeho prvou zastávkou a momentálne sa nachádza v Delhi v Indii. Že mu móda nie je cudzia nám už dávno dokázal. Dnes Vám prináša zaujímavý pohľad do zákulisia kastingov na Fashion week v Miláne. Tešíme sa na ďalšie fotky z Patrikovej ďalšej cestovateľskej zastávky.

gentlemen's fashion week milano (1) gentlemen's fashion week milano (2) gentlemen's fashion week milano (3) gentlemen's fashion week milano (4) gentlemen's fashion week milano (5) gentlemen's fashion week milano (7) gentlemen's fashion week milano (8) gentlemen's fashion week milano (9) gentlemen's fashion week milano (10) gentlemen's fashion week milano (11) gentlemen's fashion week milano (15) gentlemen's fashion week milano (16) gentlemen's fashion week milano (17) gentlemen's fashion week milano (18) gentlemen's fashion week milano (21) gentlemen's fashion week milano (22) gentlemen's fashion week milano (23) gentlemen's fashion week milano (24) gentlemen's fashion week milano (25) gentlemen's fashion week milano (27)
gentlemen's fashion week milano (29) gentlemen's fashion week milano (30) gentlemen's fashion week milano (31) gentlemen's fashion week milano (32)

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.

Patrik

Latest posts by Patrik (see all)

Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search