Ako sa stať pravým mužom a gentlemanom – časť 1

 In Lifestyle, Tipy a triky, Zaujímavosti

magnet-na-ženy1-1024x1024

Denne sa stretávam s veľmi veľa ľuďmi. Aj keď situácia sa za posledné roky zlepšila, stále to nie je ono. Totiž veľmi veľa mladých ľudí má problém. Problém so svojou identitou a nevedia, čo od života chcú.

Ak aj ty patríš medzi túto žiaľ „väčšinu“, tak mám pre teba skvelú správu, ešte stále máš kopec času otočiť svoj život o 180 stupňov, urobiť si život podľa svojich predstáv a stať sa mladým a úspešným človekom.

Si mladý človek, plný života a síl. Si výsledkom svojich rozhodnutí z minulosti.Ak sa chceš stať mužnom na pravom mieste, tak by si mal čítať tento článok do konca.

Začni ovládať svoje emócie

Áno, aj ja som nevedel ovládať svoje emócie a niekedy ešte s tým mám problém, ale to ťa neospravedlňuje. Neschopnosť ovládať svoje emócie ti môže spôsobiť množstvo problémov v každej oblasti života. Ak nevieš ovládať svoje emócie, je to znak tvojej nevyspelosti a detinskosti.

Nabudúce, keď ťa niekto nahnevá a ty budeš cítiť obrovský hnev a zlosť, tak zostaň chladným a pokojným. Dá sa to naučiť, len treba chcieť! Alebo si nájdi šport, kde budeš ventilovať všetky svoje pocity a emócie.

Zvládni svoje povahové nedostatky

Ako spoznáš úspešného človeka, gentlemana? Je si vedomý svojich nedostatkov. Už neraz som sa stretol s človekom, ktorý nemal príliš veľa pozitívnych vlastností, a keď som sa mu to snažil naznačiť, tak mi jednoducho povedal: “Nič s tým neurobím, ja som jednoducho taký.” Áno? Skutočne? Toto je len výhovorka pre tých, ktorým sa jednoducho nechce.

Ak je človek neporiadny, má vo veciach chaos, nevie kde čo dá a potom je zlý… skutočne sa to nedá zmeniť, lebo jednoducho taký je?

Všetko sa dá zmeniť, len treba chcieť a to postupne malými a premyslenými krokmi. Prvý krok, že si poupratuje na pracovnom stolíku a druhý, že si poupratuje v živote.

Tak si poupratuj svoj život a vydaj sa správnym smerom.

alfa-samec-300x300

Udržuj si aktívny životný štýl

Hovorí sa, že človek je taký mladý, na koľko sa cíti. V dnešnej “modernej dobe” je akýmsi životným štýlom nič nerobiť a byť len vo virtuálnom svete. Muž a najmä gentleman, by nemal mať nudný život. Nepoznám ani jedného úspešného muža, ktorý by neviedol aktívny životný štýl, nemal svoje záľuby a koníčky.

Nájdi si svoje koníčky, zaľúbi a vykonávaj ich aspoň 3 krát do týždňa.

Buď trpezlivý

Len pred mesiacom som skončil úspešné maturitný ročník. Keď som bol mladší, tak som mal predstavu, že po škole budem mať prácu, ktorá má baví, budem veľa cestovať a užívať si život.

Žiaľ realita je taká, že nemám prácu snov, cestovať zatiaľ po celom svete nemôžem. Niekto by povedal ( väčšina ľudí), že som pocítil tvrdú realitu a na svoje sny môžem zabudnúť. Opak je však pravdou, som motivovaný ešte viac.

Už pracujem na svojom pláne, kde zabijem dve muchy jednou ranou – MOJU prácu snov a cestovanie. Postupne krok po kroku.

V budúcnom článku ti prezradím ďalších pár tipov, ako sa stať úspešným mužom. Ak sa ti článok páčil, tak ho odporuč svojim priateľom, známym. Každá kladná pozitívna spätná väzba v komentároch ma poteší a negatívna naučí niečomu novému.

Ak máš otázky priamo na mňa, môžeš ma kontaktovať prostredníctvom fb alebo do komentárov pod článok

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.
Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search