6 tipov, na čo si dávať pozor pri prvom rande

 In Tipy a triky

Neopakovateľné euforické pocity, zrýchlený tep a chvenie v žalúdku. To sú pocity, ktoré zažíva väčšina ľudí pri prvom rande. Určite mi dáte za pravdu, že existuje dobré a zlé rande. Dobré rande je také rande, ktoré posunie váš vzťah k vašim cieľom. To by mala byť základná myšlienka. Skutočný gentleman, vie svoju priateľku pozvať na rande, na ktoré tak skoro nezabudne.

Na čo si dávať pozor pri prvom rande?

1. Oblečenie

Na prvom rande je veľmi dôležitý prvý dojem. To ako sa obliekate a čo máte na sebe, ženám povie niekedy viac, ako 1000 slov. Veľa mužov robí tú istú chybu stále dookola. Na rande sa oblečú, až príliš ležérne a podcenia svoj celkový výzor a štýl. Ak idete na rande so ženou, tak je veľmi dôležité, čo máte na sebe. Pamätajte, že sa musíte cítiť pohodlne, ale zároveň atraktívne. Nepodceňujte to!

2 a 3. Vizáž a doplnky

Skutočný gentleman, tak isto ako oblečenie, nepodceňuje ani svoju vizáž a doplnky.  Je veľmi dôležité, aby sa o seba pravidelne staral. Nie len, keď ide na rande. Začnite používať gél, česať sa, použiť vhodný parfum, poprípade štýlové doplnky.

4. Nepodceňujte miesto výberu na rande

Keďže ste  už splnili tri nevyhnutné požiadavky na rande v podaní gentlemana (oblečenie, vizáž, módne doplnky), je potrebné, aby ste nezabudli ani na ďalšiu vec. Skutočný gentleman je muž činu a vie zobrať ženu na skutočne originálne rande. Žiadne nudné posedenie v priemernom slovenskom bare. V tomto prípade originalita nepozná medze. Čím originálnejšie, tým máte väčšiu šancu, že žena bude chcieť s vami ísť aj na ďalšie rande. (10 tipov na originálne rande, prinesiem v ďalšom článku.)

5. Spoločenská etiketa

Gentleman ovláda spoločenskú etiketu od A po Z. Na tom, že otvoríte žene dvere, nie je nič zlé, ale naopak ženu to príjemne prekvapí. Viesť ženu vždy po pravej ruke nie je nič nové, ale mnohí na to zabúdajú. Dnes je veľmi málo mužov, čo ovládajú aspoň základné pravidlá spoločenského správania. Nezabudnite ovládnuť spoločenské pravidlá a etikety.

tipy ako zvladnut rande

6.Plánujte

Nič nenechávajte na náhodu. Treba mať plán aj plán B, ak by plán A zlyhal. Skutočný gentleman vždy plánuje a nič nenecháva na náhodu.

Ak splníte týchto 6 základných podmienok, tak vedzte, že ženy budú nadšené, že môžu byť v blízkosti gentlemana, akým ste vy.

Čo vy na to? Súhlasíte? Na čo si ešte treba dávať pozor na prvom rande? Napíšte nám do komentárov!

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.
Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search