5 tipov ako oživiť váš šatník

 In Lifestyle, Tipy a triky

Nudí vás váš osobný štýl? Potrebujete doň vdýchnuť trošku života? Tento článok nie je o tom, čo si potrebujete kúpiť, čoho sa máte zbaviť alebo o tom, či ste príliš hanblivý skúsiť rôzne trendy. Poďme pracovať s tým, čo už dávno máte vo svojom šatníku.

Dnes je to všetko o polo tričkách, chinos, rifliach, košeliach, či sakách – tie kúsky oblečenia, ktoré nosíte každý deň a stále ich nahrádzate podobnými kúskami, pretože im len ťažko viete dať zbohom.

Pozrime sa teda na pár jednoduchých krokov …

1. Noste sako takmer ku všetkému

Sako sa skutočne hodí ku všetkému: rifle a tričko, chinos a košeľa, krátke nohavice a polo tričko. Skutočne nezáleží, či máte na nohách tenisky, vaše tričko zažilo aj lepšie časy alebo všetci vaši kamaráti sú v mikinách.

Navy sako, ktoré si šetríte k špeciálnym príležitostiam vám padne úplne vhod. Aj keď si myslíte, že udalosť nevyžaduje sako, aj napriek tomu to zdvihne váš celkový look o level vyššie. Bez debaty! V prípade, že vaše nohavice sú slim a pasujú vám perfektne, nemôžete nič pokaziť.

Keď sa budete obliekať v piatok von, vyskúšajte to a dajte nám potom vedieť, ako to dopadlo.

refresh1

2. Kravata zo svetra

Svetre prehodené cez tričko alebo košeľu vyzerajú jednoducho skvele a zohrejú vás, ak sa ochladí. Namiesto toho, aby ste vymenili vaše svetre za nové kúsky, pohráme sa s ich stylingom. Keď čelíte premenlivému a nepredvídateľnému počasiu, hlavne teraz, keď prichádza jeseň, omotanie si svetra okolo krku alebo pásu vám dodá nonšalantný dotyk.

refresh3

3. Verte vášmu tričku

Väčšina z nás si veľmi často myslí, že potrebuje límec, dlhé rukávy alebo chytrejšie ako je obyčajné tričko, ktoré máte napríklad ráno na sebe predtým ako vyrazíte z domu a potom sa prezlečiete preto, lebo si myslíte, že nevyzeráte dostatočne dobre. Okrem obleku, muži vyzerajú najlepšie, keď majú oblečené jednoduché jeansy a tričko. Klasická, mužná a jemne rebelská kombinácia, ktorá prežila už roky a bolo ju možné vidieť na Jamesovi Deanovi, Marlonovi Brandovi, či na Davidovi Beckhamovi.

Majte toto na pamäti a vytiahnite zo šatníka biele alebo šedé tričko (čierne alebo navy modré je tiež dobrá voľba) spolu s tmavými jeansami. Uistite sa však, že vám tričko sedí perfektne, rukávy by mali končiť v polovičke bicepsu, zatiaľ čo tričko by nemalo byť dlhšie ako pár centimetrov pod pásom – nemôžete nič pokaziť.

refresh4

4. Zabudnite na ponožky

Môžete síce počúvať z mnohých konzervatívnych strán, že odhalenie členku nepatrí ku gentlemanovi, no práve naopak. Tento tromf sa určite oplatí vytiahnuť, ešte kým nie je zima.

Pôjde vám to skutočne so všetkým, od jeansov až po oblek. V prípade, že neviete ako si vyhrnúť nohavice, prečítajte si návod tu.

Tento krok upriami pozornosť na vaše nohy, takže kvalitná a čistá obuv je základ.

refresh8

5. Pánske doplnky. Smelo do toho.

Prečo neskúsiť oživiť váš look doplnkami? Určite váš ruksak potrebuje vymeniť, napríklad za peknú ručne šitú tašku. Nechajte voľnosť vašej fantázii, nehanbite sa vyskúšať niečo nové. Niekedy stačí tak málo..

leopard a hneda vlocka (2)budha naramok onyx matny (3)cierna taska gentlemens na 15 notebook 1cerveno modro biely s kotvou 2deep-red-1kotva 3

Tento zoznam nie je vyčerpávajúci, čiže ak máte nejaké triky, s ktorými sa chcete podeliť, sem s nimi. Radi si ich prečítame v komentároch.

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.
Owner of Gentlemen's interested in men fashion & online marketing!
Recent Posts
Comments
  pingbacks / trackbacks
  • […] konfekcia sedí asi iba jednému z desiatich, ale to je len náš kritický pohľad na danú vec. Šatník mužov sa buduje prakticky celý život a gentleman, ktorý trávi veľkú časť svojho času v business […]

  Leave a Comment

  Kontaktujte nás

  Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

  0

  Start typing and press Enter to search