10 tipov na nezabudnuteľné rande v prevedení gentlemana

 In Lifestyle, Tipy a triky

V minulom článku sme si napísali pár tipov, na čo si dávať pozor pri prvom rande.Totižto, rande povie žene viac, ako tisíc slov. Určite sa vám už niekedy stalo, že ste sa po rande cítili skvele, ale opačné pohlavie nemalo ten pocit. Príčiny mohli byť rôzne, nuda, zlý dojem a podobne. Preto, dnes napíšem 10 tipov, kde nuda rozhodne nehrozí a žena sa bude po vašom boku cítiť skvele.

Reštaurácie, kaviarne  s výhľadom. Ak máte na výber, tak rozhodne by ste mal vybrať reštauráciu s výhľadom, či už do záhrady, na mesto, alebo more (priehradu). Napríklad tu v Žiline je jeden podnik s výhľadom na celú Žilinu a okolie.

Určite sa aj vo vašom okolí nájdu takéto typy podnikov.

Reštaurácie s neobyčajnou tematikou. Žiadne nudné reštaurácie , ktoré ležia na každom rohu, ale skúste nejakú netradičnú. Napríklad v Ružomberku je jedna skvelá čajovňa v štýle západnej Ázie. Vodná fajka, sedenie na vankúšoch a hudba, ktorá dáva  podniku šmrnc a štýl.

Piknik v prírode je v dnešnej dobe zriedkavý. O to však žiadaný. Určite by ste nič nepokazil, ale naopak. Každá žena túži zažiť aspoň raz v živote také rande. Preto by ste mal rozhodne dopriať takéto rande žene, o ktorú máte seriózny záujem.

ako-sa-bozkávať2-1024x1024Teplovzdušný balón. Ako malý chlapec som na takom niečom bol. A viete čo? Pamätám si to, ako keby to bolo dnes.

Koľkí muži z vášho okolia už zobrali ženu na takýto výlet? Dovolím si tvrdiť, že nikto a dovolím si tvrdiť, že ani žena s ktorou randíte niečo takéto nezažila. Tak na čo ešte čakáte?

Špeciálna akcia. Vyskytla sa v  meste nejaká netradičná udalosť, ktorá sa deje raz za rok? Špeciálne akcie, oslavy alebo rôzne podujatia tohto typu , sú jedinečným zážitkom.

Ochutnávka vín. Prehliadka a ochutnávka kvalitných vín má svoje čaro. Je to tajuplné a dobrodružné.

20 min chôdze. Urobte si prechádzku po malebnej ulici, pekného parku a podobne. Ak poznáte pekné miesta vo vašom meste, tak sa podeľte s nimi so ženou. Po romantickej prechádzke ju môžete zobrať aj na kávu.

Zábavné parky. Rozhodne by ste mali vybrať, takú atrakciu, ktorá nesie v sebe adrenalín a môžete byť blízko seba napríklad horská dráha, autíčka, motokáry a podobne.

Bowling, kolky. Môže to byť poriadna zábava, aj keď to znie skôr ako klišé. Trocha súperenia okorení vaše rande. A nezabudnite nechať dámu vyhrať!

Poďme si zastrieľať. Ak viete, že žena, s ktorou idete na rande má v sebe ducha zábavy a adrenalínu, tak by ste rozhodne mali vyskúšať tento tip rande. Momentálne veľmi letí airosoft. Prečo to nevyskúšať s dievčaťom, s ktorým randíte ? Užijete si veľa zábavy, adrenalínu a trocha si aj zasúťažíte.

Odteraz sa už žena bude cítiť po vašom boku skvele a jedinečne a to len preto, že ste skutočný gentleman, s ktorým sa človek rozhodne nenudí.

Napíšte dole do komentára, aké ste zažili najlepšie a najhoršie rande, alebo napíšete pár overených tipov na rande. Mnohí vám budú za to vďační.

Gentlemen's Newsletter

Pridaj sa k viac ako 1000 ľudom, ktorí odoberajú naše novinky a zľavy

The following two tabs change content below.
Recent Posts

Leave a Comment

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte sa nás spýtať

0

Start typing and press Enter to search